Esinemised 2008

30.12.2008 esinemine Harjumaa aastavahetuse ballil RO Estonia – vanemrühm ja solistid

30.12.2008 esinemine Energia tn. Sotsiaalmaja 15. aastapäeval Kristiine LV saalis
(Tulika tn. 33B) kell 13.00 – Isabel Veermäe, Aron-Daniel Must, Maris Kirspuu

21.12.2008 esinemine Tallinna Kaubamaja advendihommikul  kell 14.15 – Maris Kirspuu, Beverly ja Mark Jake Buchwald, , Karolin Kormik, Sandra Palk, Helena Elster, Ester Ojala, Marju Pilv

21.12.2008 esinemine Tallinna Sõle Põhikooli direktori jõuluvastuvõtul – Madis Arro, Krista Tramberg

18.12.2008 esinemine Sõle Põhikooli I-IX kl. Jõulupeol

17.12.2008 esinemine Energia tn. Sotsiaalmaja Jõulukontsertil kell 12.00 – “Muinasjutu” LA 3-7 a. rühm ja solistid

17.12.2008 esinemine Laagri Koolis – Kädi Soodla, Liisa Rattur, Hanna-Maria Noodla, Gerli Puis

16.12.2008 esinemine Laagri Kooli IV-IX kl. Jõulupeol

15.12.2008 esinemine Laagri Kooli I-III kl. Jõulupeol

14.12.2008 esinemine kontsertiga “Jõuluhelinad nr.5” Elva Kultuurikeskuses “Sinilind” kell 14.00 – vanemrühm ja solistid

13.12.2008 esinemine Tallinna Raekoja platsil 12.30 “Jõuluturul” – lasteaiarühmad ja kooli nooremrühm, solistid

11.12.2008 esinemine “Muinasjutu” lasteaia IV rühma jõulupeol kell 17.00

10.12.2008 esinemine “Muinasjutu” lasteaia I rühma jõulupeol kell 16.00

06.12.2008 esinemine vok.-ans. konkursil “Volüüm” Talinna Reaalkoolis – Anett Kriisa, Marika Must, Marilyn Sipelgas ja Kädi Soodla

05.12.2008 esinemine Sõle Põhikooli 35. aastapäeva aktusel

05.12.2008 esinemine kontsertiga “Jõuluhelinad nr.5” Iisaku Rahvamajas kell 18.00 – vanemrühm ja solistid

03.12.2008 Jõulukontsert Rannamõisa kirikus kell 17.00 – Rannamõisa ja Pangapealse lasteaia rühmad ning solistid.

30.11.2008 esinemine Talinna Õpetajate Majas “Päkapikumaal” kell 14.00 – Rannamõisa 5-6 a. rühm; Muinasjutu rühm ja 7-10 a. rühm ning solistid

29.11.2008 osalemine Ülenurmel “Jõulutäht 2007” – Mari-Liis Voogla, Marilyn Sipelgas, Kädi Soodla

15.11.2008 esinemine Nõmme Kultuurikeskuses A.Birgi 125. sünniaastapäeva ettekandekoosolekul                                                    (MTÜ Konstantin Pätsi Muuseum) kell 15.00 – Madis Arro, Margus Kingu, Krislin Aunapuu, Krista Tramberg, Kirsti Tammik, Helle Kalda, Marje, Olga Getman, Marilin Sipelgas, Chelly Siniväli, Gerli Puis, Marika Must, Hanna-Maria Noodla, Anett Kriisa, Kädi Soodla, Liisa Rattur

14.11.2008 osalemine Harjumaa vokaal-ansamblite konkursil – II koht 8-9 klasside vanuserühmas Marilin Sipelgas, Chelly Siniväli, Gerli Puis, Marika Must, Hanna-Maria Noodla, Anett Kriisa, Kädi Soodla, Liisa Rattur – kontsertmeister Tarmo Kivisilla

27.10.2008 esinemine “Rannamõisa” lasteaia sügispeol kell 17.00 5-7 aastaste rühm

20.10.2008 esinemine “Rannamõisa” lasteaia sügispeol kell 17.00 3-4 aastaste rühm

16.10.2008 esinemine “Pangapealse” lasteaia sügispeol kell 17.00

16.10.2008 esinemine “Muinasjutu” lasteaias sügispeol kell 11.30

01.10.2008 esinemine Rahvusvahelisel eakatepäeval Energia Sotsiaalmajas kell 12.30 – Muinasjutu Lasteaia rühm

01.10.2008 esinemine Rahvusvahelisel muusikapäeval Laagri Koolis – Madis arro, Triin Kalvistu

15.09.2008 esinemine Rannamõisa lasteaia sünnipäeval – Rannamõisa noorem- ja vanemgrupp, solistid

01.09.2008 esinemine Sõle Põhikooli 1.sept.aktusel – Mariliis Voogla, Kärol Prints, Asko-Robert Meola

19.08.2008 osalemine öölaulupeol “(M)Ärkamisaeg” Tallinna Lauluväljakul – kammerkoor Bel canto

17.07 – 23.07.2008 osalemine 43 rahvusvahelisel laulunädalal Barcelonas

19.06.2008 esinemine Sõle Põhikooli 9.kl. lõpuaktusel – Mariliis Voogla, Kärol Prints, Asko-Robert Meola

17.06 – 18.06.2008 esinemine Tallinna Merepäevadel kell 16.15-17.15 – lasteaiagrupid ja kooliastme nooremgrupp

10.06.2008 esinemine Rannamõisa lasteaia rühmadega Tallinna Loomaaias kell 17.00 etendusega “Sünnipäev loomaaias”

07.06.2008 osalemine Punk laulupeol Rakveres – kammerkoor Bel canto

05.06.2008 esinemine Muinasjutu lasteaia IV rühma kevadpeol Tallinna Loomaaias kell 17.00 etendusega “Sünnipäev loomaaias”

02.06 – 04.06.2008 ekskursioon Stockholmi

30.05.2008 esinemine Muinasjutu lasteaia I rühma kevadpeol

24.05.2008 “Laulukarusell 2008” Tallinna eelvoor Matkamajas – Eva-Liisa Sammelselg,  Marilyn Sipelgas

17.05.2008 kell 14.00 laulustuudio kevadkontsert Nõmme Kultuurikeskuses – esinevad Muinasjutu ja Rannamõisa lasteaedade rühmad ja kõik koolirühmad ning solistid

13.05.2008 Põhja-Tallinna kevadkontsert , esinevad “Kevadsiller 2008” iga vanuserühma 5 parimat – Laura Karp

12.05.2008 esinemine Rannamõisa lasteaia kevadpeol – Beverly Buchwald, Karolin Kormik

10.05.2008 esinemine Harku valla “Emadepäeva kontsertil” – Beverly Buchwald, Karolin Kormik

09.05.2008 esinemine Rannamõisa lasteaia kevadpeol – Beverly Buchwald, Karolin Kormik

08.05.2008 esinemine Sõle Põhikooli “Emadepäeva kontsertil” – Mari-Liis Voogla, Kärol Prints, Asko-Robert Meola, Adriana Maranik,       Mari-Liis Sikka, Laura Karp

06.05.2008 esinemine Kristiine Sotsiaalmajas “Emadepäeva kontsertil”- Eva-Liisa Sammelselg, Maris Kirspuu, Aron-Daniel Must, Isabel Veermäe, Oliivia Niin, Sandra Reinson, Andreas

19.04.2008 osalemine Otepääl solistide ja ansamblite lauluvõistlusel “Viis viimast” – Marilyn Sipelgas 12-14 aastaste vanuserühmas (valiti vabariigi 12 parima laulja sekka)

19-20.04.2008 osalemine “Harjumaa laululaps 2008” eelvoorudes 7-9 aastaste vanuserühmas Beverly Buchwald, Marilyn Sipelgas

16.04.2008 osalemine Põhja-Tallinna linnaosa lauluvõistluse “Kevadsiller” eelvoorudes – Mari-Liis Voogla, Kärol Prints, Asko-Robert Meola, Laura Karp

09-10.04.2008 osalemine Kristiine linnaosa kevadkontsertil(võistlusel) “Kevadsiller 2008” Lilleküla Gümnaasiumis –                                      EvaLiisa Sammelselg I-II koht, Maris Kirspuu, Oliivia Niin, Aron-Daniel Must

03.04.2008 osalemine “Saue valla laululaps 2008” lauluvõistlusel – Marilyn Sipelgas – I koht, Mari-Liis Voogla

29.03.2008 esinemine H.Zeiger BigBandiga Nõmme Kultuurikeskuses – Madis Arro

28.03.2008 osalemine Sõle Põhikooli “Kevadsiller 2008” lauluvõistlusel – Mari-Liis Voogla I – koht, Kärol Prints II – koht, Asko-Robert Meola III – koht, Adriana Maranik, Mari-Liis Sikka, Laura Karp – I koht

26.03.2008 osalemine “Harku valla laululaps 2008” võistlusel – Anjali Venkata Subramanian – eripreemia, Isabel Veermäe – eripreemiaBeverly Buchwald – I koht, Karolin Kormik, Raili Annask, Marian Vihand, Anya Divekar

01.03.2008 osalemine Nõmme Kultuurikeskuse “Kevadekuulataja” lauluvõistlusel – Isabel Veermäe – eripreemia,

Eva-Liisa Sammelselg – eripreemia, Kärol Prints, Asko-Robert Meola, Mari-Liis Voogla, Marilyn Sipelgas

22.02.2008 esinemine Tallinna Sõle Põhikooli ja Kalamaja Põhikooli EV 90.aastapäeva aktustel – Mari-Liis Sikka, Adriana Maranik, Kärol Prints, Asko-Robert Meola, Mari-Liis Voogla

26.01.2008  esinemine H.Zeiger BigBandiga Nõmme Kultuurikeskuses – Madis Arro

26.01.2008 osalemine TV3 “Superstaar” eelvoorus – Allan Rajamäe – pääses osalema teatrivooru 

05.01.2008 esinemine Tallinna Raekoja platsil 12.30 “Jõuluturul”