Esinemised 2010

23.12.2010 – esinemine Laagri Kooli II v. aktusel – Laagri Kooli grupp 8-12.a

22.12.2010 – esinemine Energia tn. Sotsiaalmajas – Isabel Veermäe ja Muinasjutu LA I rühm 5-6 a. (Marta, Andrea.Liis ja Michelle)

21.12.2010 – esinemine Laagri Kooli IV-IX klassi jõulupeol kell 17.00 – Jane-Ly Puusep, Gerli Puis, Eva Hein, Karl Arro

21.12.2010 – esinemine Rannamõisa Kirikus Tabasalu Ühisgümnaasiumi jõulukontert-jumalateenistusel – Marika Must, Kädi Soodla, Marilyn Sipelgas, Kertin Kütt ja klaveril Riine Pajusaar; Sandra Valk ja Madli Ainsalu

21.12.2010 esinemine Tabasalu Ühisgümnaasiumi I-ste klasside jõulupeol

20.12.2010 esinemine Laagri Kooli I-III klassi jõulupeol

20.12.2010 esinemine Tabasalu Ühisgümnaasiumi VII-VIII klassi jõulupeol

16.12.2010 esinemine Tabasalu Ühisgümnaasiumi X-XII kl jõulupeol – S.Põldsaare muusikaliga “Talveöö muinasjutt”

16.12.2010 esinemine Muinasjutu LA IV rühma jõulupeol

15.12.2010 esinemine Tabasalu Ühisgümnaasiumi V-VI klasside jõulupeol

06.12.2010 osalemine “Eesti Talent 2010” finaalis – Madis Arro

28.11.2010 Lions Klubi heategevuskontsert Laagri Koolis kell 17.00 keskmine ja vanem koolirühm.

26.11.2010 Jõulukontsert Kadrioru Lossis kell 18.00 – kõik grupid

19.11.2010 Harjumaa Vokaalansamblite festival Oru Rahvamajas
1-3 klass Isabel Veermäe, Karolin Kormik, Beverly Buchwald, Karoliine Poska, Ester Ojala, Sander Valt, Jaagup Tuisk; 8-9 klass Jane-Ly Puusep, Anette Kriisa,Madli Ainsalu, Maarja Tuga 1. KOHT;
10-12 klass Marilyn Sipelgas, Marika Must, Agnes Talalaev, Kädi Soodla, Anette Kriisa, Jane-Ly Puusep 2. KOHT

11.10.2010 esinemine Laagri Kooli Isadepäeva kontsertil – noorem ja keskmine kooligrupp

01.10.2010 esinemine Rahvusvahelisel Muusikapäeval Albert Puusta 100. -le ja Peeter Lilje 60.-le sünniaastapäevale pühendatudkontsertil Valga Muusikakoolis kell 17.00-
Eva Hein, Gerli Puis, Kertsin Kütt, Anette Kriisa, Jane-Ly Puusep, Olga Getman, Marika Must ja Kädi Soodla, klaveril Riine Pajusaar

01.10.2010 – esinemine Tabasalu Ühisgümnaasiumi õpetajate päeva kontsertil –
Ia ja Isabel Veermäe

01.09.2010 esinemine 1.sept. aktusel Laagri Koolis – Jaagup Tuisk

16.07-18.07.2010 osalemine Tallinna merepäevade Veefestivalil – Rannamõisa LA vanerühm, koolinoorem- ja vanemrühm ning solistid.

05.07-12.07.2010 õppereis Mandri-Kreeka ja Peloponnesos

22.06.2010 esinemine Tallina Ehituskooli lõpetajatele Tallinna Vanglas kell 10.30 – solistid

19.06.2010 esinemine Tallinna Ehituskooli lõpuaktusel Salme Kultuurikeskuses kell 11.00 –
kooli vanemrühm  ja solistid

18.06.2010 esinemine Sõle Põhikooli lõpuaktusel kell 16.00

04.06.2010 esinemine Sõle Põhikooli õppeaasta- ja kooli lõpuaktusel kell 10.00

01.06.2010 esinemine Laagri Kooli suvefestivalil kell 17.00 – koolirühmad

27.05.2010 Kevadpidu Rannamõisa LA saalis kell 16.30 – 3-4a. ja 5-7a. Rannamõisa LA rühmad

21.05.201 Kevadkontsert-pidu Nõmme Kultuurikeskuse kammersaalis kell 16.30 –
I ja Ii kooligrupp

20.05.2010 esinemine Pangapealse La huviringide Kevadpeol kell 16.30 – Pangapealse LA 3-7 a.rühm.

10.05.2010 esinemine Sõle Põhikooli emadepäeva kontsertil – Mari-Ling Nguyen.Maria-Helena Rahumets, Mari-Liis Voogla

07.05.2010 esinemine Laagri Kooli emadepäeva hommikul – Gerli Puis, Jaagup Tuisk

06.05.2010 esinemine Energia Sots.majas kell 11.30

17.04-18.04.2010 osalemine “Harjumaa laululaps 2010” eelvoorudes Viimsi Huvikeskuses – Jaagup Tuisk, Anette Kriisa, Marilyn Sipelgas, Kädi Soodla

15.04.2010 esinemine Harku valla uute kodanike õnnitlemisel Rannamõisa LA-s – etendusega “Kevade tervitus” lasteaia vanemrühma ja Beverly Buchwald

13.04.2010 osalemine Kristiine linnaosa “Kevadsiller 2010” kontsertil – Maris Kirspuu, Mari-Ling Nguyen, Beverly Buchwald, Eliise Paadimeister

10.04.2010 osalemine “Nõmme Laululind 2010” kontsertil –  eripreemia Isabel Veermäe, Beverly Buchwald, Anette Kriisa, Marika Must, Marilyn Sipelgas, Kädi Soodla

07.04.2010 osalemine “Harku valla laululaps 2010” kontsertil –  Lars Sebastian Antoniak, Sandra Simone Jüriska, Beverly Buchwald, Karolin Kormik, Marika Must III koht, Anette Kriisa II koht

05.04.2010 osalemine “Saue Valla Laululaps 2010” kontsertil Ääsmäe põhikoolis kell 16.00 –
Isabel Veermäe, Gerli Puis, Marilyn Sipelgas I-II koht, Kädi Soodla I-II koht, Jaagup Tuisk I koht; Saue valla laululind 2010

05.04.2010 osalemine Sõle Põhikooli Laululind 2010 kontsertil – Mari-Ling Nguyen I koht, Maria-Helena Rahumets II koht, Mari-Liis Voogla  I koht

22.03.2010 esinemine Rannamõisa LA laulupäeval noorem- ja vanegrupp

20.03.2010  esinemine Tallinna Kodulinna Majas kell 14.32 – “Kevade tervitus” Rannamõisa LA vanemrühm

18.03.2010 osalemine “Laagri Kooli  Laululind 2010” kontsertil – Ester Ojala, Marta Vibo, Andres Reisnik, Anna-Lisa Aavik, Jane-Ly Puusepp, Gerli Puis – I koht 16-18a. vanuserühmas 

23.02.2010 esinemine Tallinna Sõle Põhikooli ja Tallinna Pelgulinna Gümnaasiumi Eesti Vabariigi aastapäeva aktusel kell 12.00 – Mari-Ling Nguyen

23.02.2010 esinemine Laagri Kooli Eesti Vabariigi aastapäeva aktusel kell 11.00 – Gerli Puis

23.02.2010 esinemine Tallinna Ehituskooli Eesti Vabariigi aastapäeva aktusel kell 11.00 – Triin Kalvistu

22.02.2010 esinemine Tallinna Sõle Põhikooli Eesti Vabariigi aastapäeva aktusel kell 11.45 – Mari-Ling Nguyen, Maria-Helena Rahumets ja Mari-Liis Voogla

18.02.2010 esinemine Vastlapäeva peol Rannamõisa lasteaias kell 16.30 – 3-4 a. ja 5-7 a. rühmad

18.02.2010 esinemine Vastlapäeva peol Pangapealse lasteaias kell 15.30 – 3-7 a. rühm